پر بحث ترین
روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشان
رئیس پیشین شورای شهر کاشان در نطق پیش از دستور خود گفت: این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل ...
عیادت آیت الله یثربی از مقام معظم رهبری
آیت الله یثربی با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند .
كاشان آنلاين چرا؟
 علی فلاحیان
وظیفه اورژانس اجتماعی چیست؟
به گزارش کاشان آنلاین، با توجه به آغاز به کار اورژانس اجتماعی در کاشان، متن زیر به بررسی وظایف این ...
هنر شهرستانی
 پیمان گرامی
مسابقه مرگ در مرنجاب: 2 کشته و 3 زخمی + تصاویر
اصابت ماشین جیپ به پژو پارس در جاده مرنجاب دو کشته و سه زخمی بر جا گذاشت. یکی از این حریم‌های خیلی ...
تشكل جديد حاميان احمدي نژاد در كاشان
گفته مي شود كه به تازگي نيروهاي حامي احمدي نژاد در تشكل جديدي گرد هم آمده اند. اين افراد پس از شكست ...
  • نظرسنجی

اگر در انتخابات مجلس در حوزه کاشان و آران وبیدگل شرکت خواهید کرد ترجیحا به کدام نامزد رأی خواهید داد؟

نامزد کاشانی - 47.2%
نامزد غیرکاشانی - 14.1%
تفاوتی ندارد - 38.7%

كل آرا: 566
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 فوریه 2016 - 00:00
جمعه, 19 خرداد 1396 08:10

شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارند

رای دادن به این مورد
(4 آرا)

گفتگوی مشکات آنلاین با علی رضا پورعسگری

کاشان آنلاین / «علی‌رضا پورعسگری» سال ۱۳۴۸ در محله پشت مشهد کاشان به دنیا آمد. او رزمنده هشت سال دفاع مقدس و جانباز ۷۰ درصد است و فوق لیسانس مدیریت در حوزه مالی و اقتصاد دارد. یک دهه فعالیت در صنعت بیمه کشور، مسئول دفتر نماینده‌ی وقت مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در دوره سوم، چهارم و پنجم، تدریس در دانشگاه، مدیرعاملی مؤسسه خدمات عمران کاشان و حضور در دوره چهارم شورای شهر کاشان بخشی از فعالیت‌های اوست.

پورعسگری پس از حضور در لیست «شهر همدلی» توانست به همراه چهار نفر دیگر از اعضای این لیست، دوباره به شورای اسلامی شهر کاشان راه یابد. اما حضور او در شورای پنجم با دوره قبل متفاوت است چرا که او و دوستانش این‌بار اکثریت شورا را در دست دارند.

"پایگاه خبری تحلیلی مشکلات آنلاین " به تازگی با این عضو شورا، درباره مشکلات شورای چهارم و آینده شورای پنجم به گفت‌وگو نشسته که ماحصل این گفتگو در پی می آید ..

 

 شورای چهارم را چگونه دیدید؟

به هر شکل طبیعتاً افرادی که در شورای حاضر هستند برآمده از دو لیست مشخص در شهر کاشان هستند. پنج نفر بودیم در مقابل هشت نفر از دوستانی که از تیم مقابل در قالب لیست اصول‌گرایان بودند وارد شده بودند. طبیعتاً از لحاظ نصاب رای، ما در در اقلیت بودیم. طبیعتاً نصاب رأی در خیلی جاها مانع از این بود که ما بتوانیم تصمیمات خودمان را عملی کنیم. اوّلین چالش و نقطه‌ضعفی که شورای چهارم با آن مواجه شد در انتخاب با رییس شورا بود. چون خبردار بودیم که قرار هست آقای سید «محمد رضوی»، فرزند آقای «سید مهدی رضوی» را بهعنوان شهردار انتخاب کنند به دوستان گفتیم ریاست رضوی پدر نه به صلاح خود ایشان است و نه به صلاح مردم است، نه به صلاح مجموعه شهرداری. ولی متأسفانه توجهی نکردند. اگرچه به ما گفتند که ما سعی می‌کنیم روابط پدر و پسری در این بحث دخالت نکند، ولی متأسفانه این بحث انجام شد.

چند ماهی از انتخاب شهردار نگذشته بود که چالش‌ها شروع شد. از جمع حداکثری تعدادی از دوستان این بیان نقطه‌ضعف و چالشی که ما اشاره کردیم را متوجه شدند و تقریباً اواسط سال اوّل دوره چهارم بود که با آن‌ها هماهنگی داشتیم. سال بعد به همراه آن ۵ نفر لیست خودمان به اتفاق ۳ نفر از جمع اصول‌گرایان که جناب آقای رسول‌زاده، جناب آقای سیدرضا هاشمی، و جناب آقای حیدریان بودند، با هم تفاهم کردیم و ساختار ریاست شورا و نایب رییسی را تغییر دادیم و عملاً بخش حوزه نظرات را از یک چالشی که دچار آن شده بود جدا کردیم. حمله‌های تندی به این سه نفر و ما شد. شخص آقای شهردار خیلی موضع گرفت ولی برای ما مصلحت عمومی مهم بود. اگرچه این تغییرات در سال دوم رقم خورد، ولی متأسفانه با فشاری که جریان اصول‌گرایی مخصوصا بعضی از اشخاص به وجود آوردند، مجدداً تغییراتی در ریاست شورا ایجاد شد. همه این‌ها مستند است و اگر دوستان خواستند می‌توانیم به صورت جزئی‌تر مطرح کنیم.

چند نمونه از مواردی را که به شهردار تذکر دادید اما توجه نکردند بیان کنید.

قانون ظرفیت‌های مناسبی برای نظارت شورا بر عملکرد شهرداری پیشبینی کرده است اما ما هیچ وقت در حوزه درآمدی و هزینه شهرداری اطلاعات موثقی نداشتیم. بنده که حتی به عنوان رییس کمیسیون اقتصادی برنامه و بودجه هم بودم واقعاً از بدو شورا تا الآن مشخصاً نمی‌دانم در شهرداری چه اتفاق‌های رقم خورده است. ما به لحاظ قانونی موظف هستیم که هر ۶ ماه یک‌بار گزارش‌های مالی شهرداری را بگیریم و به مردم عرضه کنیم.

چرا نتوانستید؟

چون شهرداری در این مدت نتوانست گزارش جامع و کاملی به ما بدهد و حتی شهرداری در خصوص این موضوع شاید واقعیت‌ها و حقایق را هم کتمان  کرد. سطح اطلاعات ما یک مقداری بیش از مردم بود. در صورتی که یک عضو شورا باید به صورت مستقیم دسترسی به آمار و اطلاعات شهرداری داشته باشد و بتواند آن‌ها را برای خودش تحلیل کند.

 

دوستان معتقدند که در این مدت بودجه شهرداری را چندین برابر کرده اند. نظر شما چیست؟

سال اول به ما پیشنهاد افزایش بودجه را دادند که بودجه ما نزدیک دو و نیم برابر شد. و شما می‌دانید این تحقق بودجه منوط به این نیست که این بودجه حتماً نقد بشود. ما هیچ وقت ترازی مناسب بین درآمدها و هزینه‌ها در بودجه شهرداری نداشتیم. البته این روی بخش هزینه‌ها نمی‌تواند به عنوان نقطه ضعف باشد. خیلی جاها ممکن است یک فرد در رفتار عادی‌اش هزینه‌اش بیشتر از درآمدش باشد. ولی می‌تواند این اوضاع و احوال را مدیریت بکند به شکلی که در پایان دوره مالی خودش بتواند ترازی خوبی برقرار کند. منتها آن چیزی که ما الآن اطلاع داریم و متوجه شدیم که در حوزه درآمدی و هزینه شهرداری تناسب و توازن مناسبی برقرار نبود و نشد.

سند بودجه یک جدول درآمدی و هزینه ای است برای یک سال فعالیت جاری و عمرانی  شهرداری. برای همین بودجه یک جدول درآمدی دارد و یک سند هزینه ای هم مقابل آن است. بر اساس اطلاعات ما بیش از تحقق درآمدها هزینه شده، اما مشخص نیست در چه سرفصل هایی و مقدارش چه قدر است. از این پروژه ها فرودگاه کاشان است که بر اساس اطلاعات ما ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان در آن هزینه شده و پروژه های مشخص دیگر مثل مصلی، پل مصلی، آزادسازی بعضی از مناطق که هزینه آن ها معلوم نیست و متاسفانه از منابع شهرداری برای تعدادی از پروژه های غیر شهری هزینه شده که این صراحتاً خلاف شرع و قانون است. پروژه هایی که حرف و حدیث‌های بسیاری را برای شهرداری و شهروندان ایجاد کرد. متاسفانه پل مصلی با هزینه ای بیش از ۲۰ میلیارد تومان بدون هیچ توجیه فنی و یک پروژه غیرضروری است و همه مردم نسبت به آن سوال و اعتراض دارند. به جای آن می‌شد به کارهای ترافیکی و عمرانی ضروری تر و مفیدتر پرداخت. بر اساس اطلاعات ما هزینه های انجام شده در حوزه جاری و عمرانی با توجه به بودجه ۱۲۰۰ میلیارد تومانی و انجام هزینه های جاری و عمرانی و هم چنین تحقق درآمدهای نقدی و ملاحظه ثبت توافق نامه ها در مسند درآمدی می توان تخمین زد شهرداری حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد بدهی به پیمان کاران دارد. تاسف بار است که بشنویم بخشی از نیروهایی که توسط شهرداری به کار گرفته شده اند به واسطه دخالت تعدادی از اعضای اصول‌گرای شورای چهارم وارد شهرداری شده‌اند و تاسف بارتر این که تعدادی از نیروهای جدید از بستگان درجه یک اعضای شورا مثل خواهر، برادر، داماد و … هستند.

 

در این دوره به چه مبحثی باید توجه می شد که نشد؟

یکی از مباحث بحث ترافیک شهری بود. بخشی از هزینه‌هایی که انجام شده به ویژه هزینه آن پل مصلی می‌توانست در داخل شهر برای مبحث ترافیکی انجام بشود. خیلی از اتفاقاتی که در حوزه عمرانی افتاده، اتفاقات ناهمگونی است. مضافاً بر این‌که شهر و منطقه کاشان که تحت مدیریت شهرداری است به صورت عدالت‌مندانه با آن برخورد و رفتار نشده است. در یک جایی پررنگ کار کردیم، در یک جایی کمرنگ کار کردیم، در یک جایی اصلاً کار نکردیم. من می‌توانم الآن جاهایی شما را ببرم که در حوزه شهری‌اش اصلاً شهرداری هیچ ورودی پیدا نکرده است. یعنی هم آسفالتش، هم جدول، هم معابرش، از این‌که از اوّل بوده بدتر شده که اصلاً هیچ فرقی نکرده است. ما باید بتوانیم نگاه عدالت‌مندانه و متوازنی به شهر داشته باشیم.

 

ائتلاف شهر همدلی چگونه شکل گرفت؟

در سال‌های گذشته دو گروه سیاسی در کشور وجود داشت که در هر دوره ای یکی از این گروهها به پیروزی می رسیدند و تلاش می کردند تمام تلاش خود را برای توسعه شهر به کار بگیرند. در دوره چهارم متأسفانه این جریان‌های نو ظهوری که ایجاد شد باعث شد که به هم ریختگی سیاسی در حوزه رفتاری کاشان داشته باشیم. جریانهای سیاسی ریشه دار با هدایت آیت الله هاشمی در کنار هم قرار گرفتند و سرانجام حماسه ۹۲ رخ داد. جریان اصول‌گرای معتدل یا دوستان آیت الله یثربی و جریان اصلاح‌طلب از کسانی بودند که مورد حمایت دولت بودند، با هم کار کردند و دولت را در جهت موفقیتش کمک کردند. الآن هم همان جریان دیدگاه بسیار خوبی در مورد دولت دارند و حامی‌های اصلی دولت هستند. ائتلافی که شکل گرفت برگرفته از شرایط کلی کشور بود. همان‌طور که همه دوستان می‌دانند در کل کشور یک جبهه نجات ملی ایجاد شده و شخصیت‌های بزرگ نظام هم در اصول‌گرایان معتدل، هم در جمع اصلاح‌طلبان، همه به اهمیت این موضوع رسیدند که باید دست به دست هم بدهند و جریان عمومی کشور را به شکلی که الآن هست و با وجود دولت آقای روحانی به پیش ببرند و اجازه ندهند دوباره فرصتی دست شخصیت‌های تندرو و شخصیت‌های بی‌شناسنامه بیفتد.

در راستای یک حرکت کشوری برای نجات ملی در کاشان هم جریانات سیاسی اصیل جلسات متعددی را برگزار کردند. به یک جمع‌بندی رسیدیم که از همه شخصیت‌ها و چهره‌های توانمندی که ثبت نام کرده اند استفاده کنیم. تلاش کردیم که به مناطق توجه ویژه ای داشته باشیم.  لذا از دو منطقه عمده‌ای که در شهرستان کاشان هست یعنی منطقه راوند و فینین و حسن‌آباد و لتحر، از آن طرف طاهرآباد و خزاق و راوند، دو تا از شخصیت‌های محلی آن‌جا را که دارای سوابق و رزومه و توانمندی‌های خوبی در بحث‌های اجرایی هستند انتخاب کردیم. در این دوره ما اهتمام ویژه‌ای به حضور خانم‌ها داشتیم چون یکی از خلاءهایی که در دوره قبل در شورا داشتیم عدم حضور خانم‌ها بود.

با توجه به ترکیب جدید، آینده شورا و شهرداری را چگونه ارزیابی میکنید؟

در حال حاضر در دوره پنجم سه نفر شخصیت جدید از منتخبین مردم عزیز به جمع ۶ نفر حاضر اضافه نشده‌اند؛ یک نفر به لیست شهر همدلی و دو نفر به لیست اصولگرایان که الحمدالله هر سه شخصیت سوابق خوب و موفقی در عرصه‌های اجرایی و کاری دارند. به نظر بنده یکی از امتیازات خوب این دوره حضور آقای وکیل در کنار دوستان دیگر است که انشا الله بتوانیم با حضور ایشان و تجربه و تخصص و سلامت ایشان شاهد تحولات خوبی در مدیریت شهر و شهرداری و شورای اسلامی باشیم. ایشان در دوره اول شورا به عنوان شهردار کاشان کارنامه خوبی را از خود به جا گذاشته است.

برنامه‌های آینده شورا و شهرداری، با توجه به انتخاب آگاهانه و هوشمندانه مردم، حتما با تفاهم، همدلی، تمرکز به برنامه محوری، استفاده از ظرفیت‌های خوب و سرمایه‌های انسانی و فکری همشهریان در کاشان و بیرون کاشان همراه خواهد بود. قطعا مشکلاتی در بخش‌های مختلف شهرداری وجود دارد. پیشنهادات زیادی به ما داده شده است. هم چنین انتقادات زیادی از ناحیه مردم عزیز  به‌ویژه نخبگان کاشان در حوزه‌های عمرانی و اجتماعی و اقتصادی به شورا و شهرداری شده که امیدواریم برایند همه موضوعات، منجر به اخذ تصمیمات معقولانه‌ی متناسب با شرایط  شورا و شهرداری و تامین کننده‌ی نظر مردم عزیز باشد.

 

شنیده شده که گروه مقابل شما، برخی از اعضای لیست شهر همدلی را از دوستان نزدیک خود دانسته و خود را پیروز نهایی این رقابت نامیده‌اند. نظر شما چیست؟

همه‌ی دوستان حاضربه جمع اضافه شده از همشهریان خوب و فهیم ما هستند و ما سال‌های سال با تعدادی از  آن‌ها همکار و دوست بودیم و الان هم اختلافات عمیق فکری با هم نداریم؛ منتها در امور اجرائی و کاری تفاوت دیدگاه و اختلاف سلیقه با هم داریم. اگر چه لیست همدلی دارای اکثریت نفرات است ولی شما قطعا بدانید که ما تلاش خود را در جهت همدلی بین اعضا به کار خواهیم برد و دوستان به اصطلاح اقلیت را کمک کار  و همراه خودمان می‌دانیم و سعی می‌کنیم اختلاف نظرهای خودمان را در جمع خصوصی خودمان به حداقل برسانیم و برای تامین منافع مردم و شهر، خدمت‌ کنیم. به هیچ وجه نخواهیم گذاشت اراده یک فرد در شورا حاکم شود یا فرد یا افرادی در بیرون اعتبار و حیثیت شورا را خدشه ‌دار نمایند کما اینکه در دوره حاضر علی‌رغم اینکه ما در حداقل بودیم واقعا تمام تلاش خود راجهت انجام امور شورا و شهردار و موفقیت ایشان بکار بستیم اگر چه در بعضی از موارد با هم اختلاف نظر و سلیقه داشتیم .

با توجه به اینکه تعدادی از اعضای لیست همدلی در شورای چهارم هستند برنامه شما در این مدت باقی مانده چیست؟

تمام تلاش ما در باقیمانده دوره چهارم این است که کارها به راحتی انجام شود و وقفه‌یی در فعالیت‌های جاری شهرداری ایجاد نشود؛ تلاش داریم که نقاط مبهم و غیر شفاف فعالیت‌های جاری به‌ویژه حوزه مالی و اداری و فعالیت‌های بخش عمران مشخص و روشن شود. تاکید می‌کنیم که باید شخص شهردار محترم و تیم اجرائی ایشان همه ابهامات را پاسخ‌گو باشند و در مدت باقی مانده باری به بارهای شهرداری اضافه نکنند.

چه واکنشی نسبت به عملکرد اعضایی که با عدم حضور خود جلسه طرح سوال از شهردار را به تعویق انداختند خواهید داشت؟

یکی از نقاط ضعف و بسیار نامناسب جریان اصول‌گرایی در دوره چهارم، انجام حرکت سخیف و غیر قانونیِ از نصابِ حداکثر انداختن جلسات رسمی یا کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر است که متاسفانه باید اقرار کرد که طی چند نوبت این حرکت زشت توسط تعدادی از افراد که وابسته به جریان اصولگرای هستند، با نظر خود یا فشار و مشاوره غلط از بیرون شود انجام شد و این خود یکی از مصدایق تضییع حقوق مردم و شهروندان و موکلین است. متاسفانه در هفته گذشته شورا با تعطیلی روبرو شد. ما از مردم انتظار داریم از خود این افراد دلیل این حرکت غیرقانونی و غیرشرعی‌شان را جویا شوند.

 

به کانال کاشان آنلاین در تلگرام بپیوندید

https://telegram.me/kashanonlinechannel

 

نظرات   

 
+4 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندمجید در تاریخ: سه شنبه 23 خرداد 1396 ، ساعت 01:03 ب ظ
مسئولین محترم شورای شهر کاشان
آقای هاشمی طاهری با جمله خود به تمام جوانان بیکار دارالمومنین کاشان توهین کرده است. ما بجه شده ایم!
خجالت بکشید
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندجواد علیپور در تاریخ: سه شنبه 23 خرداد 1396 ، ساعت 12:03 ب ظ
بابا چه خبره؟!
مثل اینکه همه فامیل هایشان را داخل شهرداری کرده اند، من خودم با لیسانس کامپیوتر بیکارم، هر دو تا خواهر زاده ام هم بیکار ،پسر همسایه مان بیکار ، تازه شنیدم که شخصی بنام آقای مسعودی مسئول فرودگاه کاشان هم داماد جناب آقای رضوی است( این نظر یکی از کاربران سایت پورتال خبری کاشان بوده و پورتال خبری گفته : خوب باشه!!)مگه ما مردم نیستیم، تخصص هم داریم.
یک یا علی بگویید این را بیرون کنید و گزارش هم به مردم بدهید
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندعلی احمدی در تاریخ: سه شنبه 23 خرداد 1396 ، ساعت 12:03 ب ظ
جناب آقای پور عسگری
من خودم را یک اصولگرا می دانم و به لیست هم رأی داده ام. اما این انتظارات را نداشته ام که برادر رزمندۀ ما ( علی هاشمی طاهری)، اقوام خودش را داخل شهرداری کند با گستاخی هم بگوید : نمی خواستم شهرداری دست بچه ها بیفتد!!! و دنبالش بگوید ما تحت زعامت آیت الله نمازی هستیم!
این اهانت به بنده و همه مردم و آیت الله نمازی است. ما از ایشان توقع نداشتیم تازه ایشان ریس اصولگرایان شده است. بنده امثال بنده غلط بکنیم که دیگر به این افراد رأی بدهیم.
از شما خواهش داریم مراتب کشف شده از باند بازی اصولگرایان را به اطلاع حضرت آیت الله نمازی و مردم شریف در بیانیّه ایی عمومی برسانید، اینها نام ولایت فقیه را خراب می کنند. خیلی خیلی از مردم این اخبار را نمی دانند(95 % مردم نمی دانند و بنده هم اتفاقی فهمیدم ، درود بر شما ) و اگر بفهمند مانند بنده نظرشان در مورد افراد فوق عوض می شود. کوتاهی در این اطلاع رسانی منطقا و شرعا صحیح نیست
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندسید عباس اکبری در تاریخ: سه شنبه 23 خرداد 1396 ، ساعت 12:03 ب ظ
من و تمام اعضای خانواده ام به آقای سید مهدی ناظم رضوی رأی دادیم( و به هیچکس دیگر رأی ندادیم و خیلی ها این کار را کردند ) ولی این به معنای آن نیست که هرکس هر عمل غلطی خواست در شهرداری بکند ، آقا زادۀ ایشان باید پاسخگو باشد وگرنه ما با کسی عقد اُخوّت نبسته ایم ، اگر پول ملت را حیف و میل یا اسراف کرده ( یا خودش یا اطرافیانش) ، عوضش کنید.شما فعلاً نمایندۀ شورای شهر هستید ، چهار تا مُفت خور و باج خواه منافع خودشان را در خطر دیده اند و هیچ غلطی نمی توانند بکنند ،ولی انصافاً یک آدم پاک بگذارید
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندمجید در تاریخ: دوشنبه 22 خرداد 1396 ، ساعت 12:03 ق ظ
جناب آقای پور عسگری !
می گویند آقای احمد رضا طحانی هم که اخیراً داخل شورای وصولگرایان کاشان ، بازرس شهرداری شده است. خیلی جالب است.حتما تمام تخلفات گزارش شده است عصه نخورید.
آقای رضوان نژاد هم از وصولگرایان کاشان خارج شده و داماد خودش آقای رضازاده را بجای خود قرار داد.
البته داماد ایشان هم سهم خود را از شهرداری گرفته و ریس سازمان فرهنگی ورزشی شده و بودجه استخدام مربی ورزشی هم که یک الی ماشاالله است.
آقا ی هاشمی طاهری هم که داماد خودش و.. را سر کار گذاشته است. همه سهم خود را با واسطه یا با چند واسطه وصول می کنند.
لطفا افشاء کنید. البته استخدام واسطه های رفاقتی و اصطلاحا هم گروهی در شهرداری غوغا کرده، هر کسی که ظرف این دو سه سال به شهرداری آمده ، ته واسطه اش به یکی از افرادی می رسد که دارند از نام محبوب اصولگرایی سوء استفاده می کنند.
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندعلی در تاریخ: یکشنبه 21 خرداد 1396 ، ساعت 11:03 ب ظ
آقای پور عسگری ، دست روی نقطه ی کلیدی گذاشته ایی، خیلی ها سر و صدای تو خالی به راه انداخته اند. معلوم است که واهمه دارند. سوال حق مردم است. اگر پاک هستند باید بی باک باشند
چرا هرکجا کسی خلاف می کند پای مقام معظم رهبری یا نمایندۀ ولی فقیه را به میان می آورند تا کسی نتواند از آنها سوال کند. ما تابع ولایت فقیه هستیم و برای ولایت جان می دهیم ولی مقام معظم رهبری فرمودند مسولین باید پاسخگو باشند
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # پاسخ: شخص شهردار باید پاسخ‌گوی ابهامات مالی باشد/ شهروندان به ساخت پل مصلا اعتراض دارندرضا در تاریخ: یکشنبه 21 خرداد 1396 ، ساعت 02:03 ب ظ
با سلام با سلام
در شهرداری کاشان یک باند حاکم شده است. آقای رضازاده داماد آقای ر ، ابتدا وارد حراست شهرداری شد. در صورتیکه بیکار بود! بعدا با صدقه سر آقایان مسئول سازمان فرهنگی شهرداری شد. سال گذشته هزینه سرسام آوری خرج برنامۀ موزیک جشنی به اصطلاح جشن شادیانه غدیر کرد. که سر و صدای سایت های خودی آنها ، هم بلند شد. (رجوع کنید سایت پورتا خبری کاشان و صاحب نیوز و... مصاحبه با رضازاده برگزاری موسیقی)
آقای رضازاده هم بدون آنکه کوچکترین پاسخی بدهد گفت : من آلرژی می گیرم از موسیقی ، اصلاً خبری نبوده است، من تابع منویات رهبری هستم و...
این یک پرده از نمایش بود که اصطلاحا کار از رسوایی گذشت. خرج بقیه جشنواره هایی که برای بزرگ نمایی و اهداف شخصی صورت بگیرد ما خبر نداریم.
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

مکتب
what's up

                              ثبت نام در خبرنامه

گالری تصویر و چند رسانه ای

آمار بازدید

امروز33
دیروز492
این هفته950
این ماه8066
جمع کل820672

آی پی شما 54.234.190.237
Unknown ? Unknown