پر بحث ترین
روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشان
رئیس پیشین شورای شهر کاشان در نطق پیش از دستور خود گفت: این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل ...
عیادت آیت الله یثربی از مقام معظم رهبری
آیت الله یثربی با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند .
كاشان آنلاين چرا؟
 علی فلاحیان
وظیفه اورژانس اجتماعی چیست؟
به گزارش کاشان آنلاین، با توجه به آغاز به کار اورژانس اجتماعی در کاشان، متن زیر به بررسی وظایف این ...
هنر شهرستانی
 پیمان گرامی
مسابقه مرگ در مرنجاب: 2 کشته و 3 زخمی + تصاویر
اصابت ماشین جیپ به پژو پارس در جاده مرنجاب دو کشته و سه زخمی بر جا گذاشت. یکی از این حریم‌های خیلی ...
تشكل جديد حاميان احمدي نژاد در كاشان
گفته مي شود كه به تازگي نيروهاي حامي احمدي نژاد در تشكل جديدي گرد هم آمده اند. اين افراد پس از شكست ...
  • نظرسنجی

اگر در انتخابات مجلس در حوزه کاشان و آران وبیدگل شرکت خواهید کرد ترجیحا به کدام نامزد رأی خواهید داد؟

نامزد کاشانی - 47.2%
نامزد غیرکاشانی - 14.1%
تفاوتی ندارد - 38.7%

كل آرا: 566
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 فوریه 2016 - 00:00

روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشان

رای دادن به این مورد
(6 آرا)

رئیس پیشین شورای شهر کاشان در نطق پیش از دستور خود گفت: این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل پاسخگویی و سابقه انقلابی، بیرون از شورا بنشینند و برای فهرست هیأت رئیسه تعیین تکلیف کنند و متأسفانه روی ابلاغیه‌های خود اسم تکلیف شرعی گذاشته و از فضای سکوت رسانه‌ای استفاده و همه کارهای خود را منسوب به اذن مستقیم ولایت کنند، در آینده چالش‌های خطرناکی را خواهد آفرید. 

به گزارش کاشان آنلاین، علی رسول زاده در آغاز نطق خود، با خطاب قرار دادن اعضای محترم شورای اسلامی شهر کاشان، شهروندان متدین و عزیز کاشانی، و خبرنگاران و مدیران محترم رسانه، پارلمان شهری را یکی از ارکان تحکیم مردم‌سالاری دینی دانست و تأکید کرد: شوراهای اسلامی شهر هنوز در ابتدای مسیر رشد خود قرار دارند و برای رسیدن به وضعیت آرمانی هنوز راه بسیاری برای پیمودن دارند.

وی از تمامی مدیران و مسئولان شهر که  در مدت ریاست شورای شهر به او کمک کردند تقدیر و تشکر کرد و افزود: مهم‌ترین تشکر و قدردانی از آنِ مردم غیور و مؤمن شهرستان کاشان است که با حسن اعتماد خود به شورای چهارم اسباب انجام وظیفه را تأمین کردند. همه ما مدیون مردم صبور و مهربانی هستیم که با بزرگ منشی قصور و تقصیرهای ما را با دیده عفو نگریسته و حمایت خود را از ما دریغ نکرده‌اند.

رئیس پیشین شورای شهر کاشان با بیان این که در مدت تصدی مسئولیت، تمام همت خود را برای حفاظت از حقوق مردم در جهت پیشرفت و تعالی شهر و دفاع از اصول و آرمان‌ها به کار گرفته است، گفت: اگرچه ممکن است در این مدت قصورهایی از ما سر زده باشد، اما حضرت حق را شاهد می‌گیریم که تمام همت‌مان آن بوده که از تکالیف‌مان عدول نکنیم و درگیر جوزدگی‌های سیاسی و یا باندبازی‌های اصحاب قدرت و بده‌بستان‌های پشت پرده نشویم و در این میان خود مردم بهترین قاضی و منصف‌ترین امتیازدهنده هستند.

وی دربارة نامزدی مجددش در انتخابات هیئت رئیسه شورا گفت: در انتخابات دور جدید نیز تکلیف خود می‌دانستم که برای ریاست شورا نامزد شوم، چرا که یقین داشتم ادامه مسیر یک‌سال قبل می‌تواند به ثبات، آرامش و ارتقاء عملکرد شورا بینجامد.

رئیس پیشین شورای شهر کاشان با اشاره به تغییر ریاست شورا بر اساس رأی اعضا، تصریح کرد: همه ما به حکم قانون و دین باید تمام توان و طاقت خود را برای کمک به هیأت رئیسه جدید به کار گیریم و همانند روزگاری که خودمان در مسئولیت بوده‌ایم به ایشان برای انجام وظیفه کمک کنیم.

وی با بیان این که روند انتخابات دور جدید ریاست شورا، نگرانی‌هایی را در میان صاحب‌نظران و دلسوزان برانگیخت، بازخوانی مؤلفه‌های مؤثر در این روند را جهت آسیب‌شناسی و ترمیم، و استفاده از تجربه‌های این اتفاق برای بهبود عملکرد سال‌های آتی ضروری شمرد.

رسول زاده نفوذ نگاه حزبی و گروهی به مسائل داخلی شورا را زیان‌بخش توصیف کرد و گفت: همین روند تمامیت‌خواهی در مناسبات انتخاباتی شورا نیز ورود کرد و سعی نمود معادلات داخلی آن را به نفع خود مهندسی کند.

وی تصریح کرد: در این خصوص همواره معتقد بوده‌ایم تصمیم‌گیری‌های بیرونی برای تنظیم معادلات داخلی شورا خطرآفرین است و این پیکره را از ریل صحیح خود خارج می کند. این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل پاسخگویی و سابقه انقلابی، بیرون از شورا بنشینند و برای فهرست هیأت رئیسه تعیین تکلیف کنند و متأسفانه روی ابلاغیه‌های خود اسم تکلیف شرعی گذاشته و از فضای سکوت رسانه‌ای استفاده و همه کارهای خود را منسوب به اذن مستقیم ولایت کنند، در آینده چالش‌های خطرناکی را خواهد آفرید.

رسول زاده به پیامدهای این روند در ماه‌های اخیر پرداخت و گفت: فضای سیاسی شهر، چند ماه اخیر به قدری درگیر غیبت‌ها و تهمت‌های بی‌پایه شد که محاسبه پیامدهای آن فقط در دادگاه خداوند سمیع و بصیر امکان‌پذیر است. در این مدت چه آبروهایی که هدف گرفته شد و چه شایعاتی که برای مصادره قدرت تولید و منتشر شد. متأسفانه برای مقطعی کوتاه و پیرو فشارهای خودخواهانه بیرونی، فضای رفاقت در شورای شهر به فضای رقابت سیاسی بدل شد و عهدها و پیمان‌ها زیرپا گذاشته شد.

وی بار دیگر تأکید کرد: به رغم فضای پیش‌آمده وظیفه خود می‌دانیم از ترکیب جدید هیأت رئیسه شورا حمایت و حفاظت کنیم و اجازه ندهیم اتفاق پیش آمده در سال جاری، سال بعد دوباره علیه مسئولین جدید شکل بگیرد و آنها هم قربانی زیاده‌خواهی‌های بیرونی شوند.

رئیس پیشین شورای شهر کاشان در پایان خواستار تداوم رویکرد یک سال گذشته در شورا شد و افزود: در این مدت سعی کردیم فرایندهای کاری شهرداری را شفاف کنیم و در برابر برخی ابهامات و یا عدم شفافیت‌ها ایستادگی کنیم و با ارتقاء عملکرد کمیسیون‌ها تصمیمات و طرح‌های شهرداری را به روش‌های علمی و منطقی نزدیک کنیم.

وی با اشاره به بازدیدهای اعضای شورا از برخی شهرها و ملاقات با سایر شوراهای شهر در یک سال گذشته گفت: هربار نسبت به وضعیت عقب‌افتاده و عدم توسعه کاشان غصه خوردیم و سعی کردیم شهرداری را به عنوان موتور محرکه توسعه و پیشرفت کالبدی شهر به توانمندی بیشتر تجهیز کنیم. اگرچه برخی افراد و گروه‌ها در برابر این اراده ایستادگی کردند و اجازه ندادند به همه هدف‌ها برسیم ولی از عملکرد خود راضی هستیم و امیدواریم با ادامه فضای همدلی و همزبانی در شورا همین مسیر سخت استمرار بیابد و کام مردم بیش از پیش شیرین شود.

نظرات   

 
0 # پاسخ به رسول زادهعلي در تاریخ: دوشنبه 05 بهمن 1394 ، ساعت 02:11 ب ظ
آقاي رسول زاده شما در دوره انتخابات از صدقه سري مهندس رضوي راي آوردي ولي بعداً از پشت بهش خنجر زدي حالا ادعاي مهندسي انتخابات ميكني
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # پاسخ: روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشانم.اسماعیلی.ک در تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 09:06 ب ظ
متاسفم که شهرمادورازشایست ه سالاریست.به امیدانکه درانتخابات پیش رواندیشه ی افراطی باردیگرطعم شکست رابچشد.
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشانشجاع در تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 02:06 ب ظ
مدیر محترم سایت خواهش میکنم حرف مرا خطاب به آقای حیدریان تایید کنید.
جناب رئیس فعلی شورا!! اگر حاج علی بد بود چرا دور قبل با قبول پست معاونت بهش رای دادی و ازش حمایت کردی؟ و اگع خوب بود چرا این بار با قبول پست ریاست بهش خیانت کردی؟ اگر [...] البته جواب سوالم توی سوال مشخصه قربان.
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # پاسخ: روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشانحمید در تاریخ: چهارشنبه 08 مهر 1394 ، ساعت 01:07 ب ظ
همین کار رو سال قبل همین حاج علی آقا با مهندس رضوی انجام داد
چیزی که عوض داره, گله نداره
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخ: روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشانسعید در تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 02:06 ب ظ
این دوستان از یک طرف میگن الهه راستگو آزاداندیش و منصف بود و در شورای شهر تهران با درایت و بدون تعصب رای داد، ولی نوبت شهر خودشون که میشه میگن رسول زاده چون از یه لیست خاص اومد بالا باید از رهبر لیست تبعیت میکرد. یه بوم و دو هوا اینجاس.
بعد کسی نیست بهشون بگه آخه [...] همون چندتای شما هم به خاطر وجود امثال رسول زاده تو این لیست رای آوردید اونوقت [...]
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # پاسخحسن در تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 12:06 ب ظ
با سلام همین افرادی که آقای رسول زاده تلویحا به آن اشاره کرده اند متاسفانه باعث
عقب ماندگی کاشان بوده اند .در انتخابات گذشته مجلس مغز یک عده را شستشو دادن به بهانه این که تکلیف است ازفلانی حمایت کنید باعث تفرقه بین مردم شدن ونتیجه اش را دیدند.و......آی ای دین خوب رسول الله و.....وای آزادی که به نامتو چه کارها که نکرده اند.
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # پاسخ: روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشانمحمدنیا در تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 11:06 ق ظ
حاج آقا رسول زاده
با سلام
اولا بابت زحمات یک سال گذشته به شما خسته نباشید می گویم
ثانیا همه میدانند که چه کسانی انتخابات را مهندسی کردند و به شهر ظلم کردند. شما اصل حرف را زده اید و دست در لانه زنبور کرده اید. این افراد با حداقل پاسخگویی و سابقه انقلابی، که روی ابلاغیه‌های خود اسم تکلیف شرعی گذاشته و همه کارهای خود را منسوب به اذن مستقیم ولایت میکنند، در انتخابات ریاست جمهوری پاسخ خود را گرفتند و در انتخابات مجلس قدر و اندازه حامیان خودشان را خواهند فهمید تا دیگر به روی السابقون انقلاب شمشیر نکشند.
احسنت بر شما
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
مکتب
what's up

                              ثبت نام در خبرنامه

گالری تصویر و چند رسانه ای

آمار بازدید

امروز33
دیروز492
این هفته950
این ماه8066
جمع کل820672

آی پی شما 54.234.190.237
Unknown ? Unknown