پر بحث ترین
روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشان
رئیس پیشین شورای شهر کاشان در نطق پیش از دستور خود گفت: این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل ...
كاشان آنلاين چرا؟
 علی فلاحیان
عیادت آیت الله یثربی از مقام معظم رهبری
آیت الله یثربی با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند .
هنر شهرستانی
 پیمان گرامی
وظیفه اورژانس اجتماعی چیست؟
به گزارش کاشان آنلاین، با توجه به آغاز به کار اورژانس اجتماعی در کاشان، متن زیر به بررسی وظایف این ...
مسابقه مرگ در مرنجاب: 2 کشته و 3 زخمی + تصاویر
اصابت ماشین جیپ به پژو پارس در جاده مرنجاب دو کشته و سه زخمی بر جا گذاشت. یکی از این حریم‌های خیلی ...
تشكل جديد حاميان احمدي نژاد در كاشان
گفته مي شود كه به تازگي نيروهاي حامي احمدي نژاد در تشكل جديدي گرد هم آمده اند. اين افراد پس از شكست ...
  • نظرسنجی

اگر در انتخابات مجلس در حوزه کاشان و آران وبیدگل شرکت خواهید کرد ترجیحا به کدام نامزد رأی خواهید داد؟

نامزد کاشانی - 47.2%
نامزد غیرکاشانی - 14.1%
تفاوتی ندارد - 38.7%

كل آرا: 566
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 فوریه 2016 - 00:00

وحدت و همدلي كليد توسعه كاشان است

رای دادن به این مورد
(1 رای)

در ضيافت افطار و گردهمايي «فصل همدلي» كه شامگاه شنبه 4 مردادماه مصادف با 28 رمضان المبارک با حضور حاميان دولت تدبير و اميد در كاشان برگزار شد، مهندس امينيان تأكيد كرد: وحدت و همدلي كليد توسعه كاشان است.

به گزارش كاشان آنلاين، در اين ضيافت كه با دعوت ستاد دكتر روحاني و حزب اعتدال و توسعه كاشان صورت گرفت، و با حضور گروه هاي مختلف سياسي، فرهنگي و هنري، جانبازان و ايثارگران، اصحاب رسانه، روحانيون، اعضاي ستادهاي دكتر روحاني در شمال استان اصفهان و اعضاي حزب اعتدال و توسعه كاشان برگزار شد، مهندس امينيان به ايراد سخن پرداخت.

امينيان در آغاز به اهميت مفهوم امنيت ملي پرداخت و با ذكر خاطراتي از دوران قبل و بعد از انقلاب، و با اشاره به رواج گروه هاي افراطي و تكفيري در منطقه، امنيت در ايران را مهم ترين شاخصه توسعه ملي دانست.

وي سپس به موضوع كاشان فرهنگي پرداخت و گفت: در ميان تمامي شهرهايي كه امروز در زمره شهرهاي مهم كشور هستند تنها كاشان است كه هيچگاه پايتخت نبوده اما به اندازه شهرهايي كه زماني پايتخت بوده اند توانسته است به رشد و پيشرفت دست يابد.

امينيان سپس به بيان ويژگي هاي كاشان فرهنگي پرداخت و گفت: سياحاني كه در دوران ناصرالدين شاه در ايران بوده اند كاشان را يكي از ايالت هاي مهم كشور دانسته اند و البته در آن زمان غير از آران و بيدگل، شهرستان هاي نطنز و بادرود و ميمه نيز در زمره ايالت كاشان بوده اند.

معاون سابق سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري كشور با تأكيد بر سوءمديريت ها در دوران دولت گذشته، به وضعيت ميراث فرهنگي كاشان و كشور در آن زمان پرداخت و تضعيف ميراث فرهنگي كاشان را ثمره اختلافات و عدم توجه دقيق به شاخص هاي مديريت عنوان كرد.

وي افزود: زماني مديران كاشان در استان اصفهان و ساير استان ها و در مركز مسئوليت هاي مهمي داشتند و كاشان مدير به ساير شهرها صادر مي كرد، اما متأسفانه با سوءمديريت ها به نقطه اي رسيديم كه بسياري از مديران ما از ساير شهرها انتخاب مي شدند.

وي انتخاب مهندس صدراييه به عنوان يك مدير بومي را به فال نيك گرفت و افزود: ايشان مديري پيگير و فعال است و واقعا مي خواهد كار كند و وظيفه همه است كه به وي كمك كنند.

امينيان همچنين نماينده كاشان در مجلس شوراي اسلامي را نماينده اي فعال و اعتدال گرا معرفي كرد و شهردار جوان و مجموعه شوراي شهر را نيز افرادي موثر دانست و تأكيد كرد: وحدت و همدلي كليد توسعه كاشان است.Description: http://kashanonline.ir/images/kashanonline/akhbar/siasat/14-faslehamdeli-2.jpg

وي انتخابات 24 خرداد را به معناي خواست مردم در جهت تغيير دانست و تأكيد كرد: امروز به لطف خدا و ياري مردم با روي كار آمدن دولت تدبير و اميد نشاط و اميد به كشور بازگشته و بايد از اين اميد ملي در جهت رشد و شكوفايي بهره برد.

امينيان با بيان اين كه ارجاع مشكلات كاشان به اصفهان به هيچ وجه پذيرفته نيست، تأكيد كرد: من سال هاي زيادي در اصفهان مسئوليت داشته ام و آنچه برايم جالب بوده اين است كه در آنجا هم چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا وجود دارد اما وقتي سرنوشت شهرشان در ميان است همه به وحدت مي رسند.

وي اهميت برگزاري اين جلسه را در اين نكته دانست كه همه جريان ها و گروه هاي حامي دولت و ساير گروه ها بايد در خصوص كاشان و توسعه منطقه به وحدت و اشتراك برسند.

سپس دبير حزب اعتدال و توسعه ضمن تشكر از همه گروه هاي حامي دولت تدبير و اميد كه در اين ضيافت شركت كردند، اين جلسه را مقدمه و فتح بابي براي همدلي دانست و تأكيد كرد: قطعا با كنار هم قرار گرفتن همه نيروهاي تحول خواه در كاشان، بسياري از مشكلات به آساني حل و فصل خواهد شد.

علي فلاحيان با تمجيد از مهندس امينيان به عنوان مديري توسعه گرا، وي را نماد و نشانه كاشان فرهنگي دانست و افزود: وجود مديراني مانند مهندس امينيان و شهامت و ايستادگي آنان موجب شد تا بسياري از نهادها در دولت هاي نهم و دهم به سمت نابودي نروند.

وي انتخابات 24 خرداد را انتخاباتي مهندسي شده دانست و توضيح داد: اين بار اما جريان هاي اعتدال گرا و اصلاح طلب كه در وجود آيت الله هاشمي و سيدمحمد خاتمي تجسم يافته بودند، انتخابات را به نفع مردم و سرنوشت و آينده ايران به پايان رساندند.

وي افزود: ما نيازمند تشكيل شوراي هماهنگي اعتدال گرايان در كاشان هستيم تا در شرايطي كه گروه هاي افراطي برنامه هاي منظمي را براي آينده در پيش گرفته اند بتوانيم حماسه 24 خرداد را تداوم دهيم.

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
مکتب
what's up

                              ثبت نام در خبرنامه

گالری تصویر و چند رسانه ای

آمار بازدید

امروز453
دیروز567
این هفته2101
این ماه12547
جمع کل793254

آی پی شما 54.156.82.247
Unknown ? Unknown