پر بحث ترین
روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشان
رئیس پیشین شورای شهر کاشان در نطق پیش از دستور خود گفت: این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل ...
عیادت آیت الله یثربی از مقام معظم رهبری
آیت الله یثربی با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند .
كاشان آنلاين چرا؟
 علی فلاحیان
وظیفه اورژانس اجتماعی چیست؟
به گزارش کاشان آنلاین، با توجه به آغاز به کار اورژانس اجتماعی در کاشان، متن زیر به بررسی وظایف این ...
هنر شهرستانی
 پیمان گرامی
مسابقه مرگ در مرنجاب: 2 کشته و 3 زخمی + تصاویر
اصابت ماشین جیپ به پژو پارس در جاده مرنجاب دو کشته و سه زخمی بر جا گذاشت. یکی از این حریم‌های خیلی ...
تشكل جديد حاميان احمدي نژاد در كاشان
گفته مي شود كه به تازگي نيروهاي حامي احمدي نژاد در تشكل جديدي گرد هم آمده اند. اين افراد پس از شكست ...
  • نظرسنجی

اگر در انتخابات مجلس در حوزه کاشان و آران وبیدگل شرکت خواهید کرد ترجیحا به کدام نامزد رأی خواهید داد؟

نامزد کاشانی - 47.2%
نامزد غیرکاشانی - 14.1%
تفاوتی ندارد - 38.7%

كل آرا: 566
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 فوریه 2016 - 00:00

رجایی : رأی مردم «نه» به کسانی بود که می خواستند بار دیگر مکتب دروغ را در کشور حاکم کنند

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مشاور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی سه شنبه شب در کاشان گفت: برخی می گویند چرا مدام از هشت سال دولت احمدی نژاد انتقاد می کنید، اما این درست مانند آن است که بگوییم چرا انقلابیون پیشتاز در نهضت امام خمینی مدام از دوران سیاه حکومت پهلوی می گویند.

به گزارش کاشان آنلاین، دکتر غلامعلی رجایی که در سالن ورزشی رضوی و در جمع پرشور هواداران دکتر حسن روحانی و به مناسبت پیروزری مجدد رییس دولت یازدهم در انتخابات 29 اردیبهشت سخن می گفت با تبریک مناسبت های خجسته ی دوم و سوم خرداد خطاب به مردم کاشان افزود: شما با رأیتان به گزینه ی اصلح به کسانی که می خواستند مجددأ مکتب دروغ را در کشور حاکم کنند و کشور را با سیاست های افراطی شان به لبه پرتگاه و مسیر قهقرا ببرند نه گفتید.
وی با بیان این که برخی از مردم با اینکه نیاز مالی داشتند اما به وعده های پوپولیستی و توخالی برخی کاندیداها نه گفتند یادآور شد: انتخابات در همه دنیا زبان و مسیر مشترک و یکسانی دارد اما در انتخابات اخیر کشور ما کسانی با توزیع برنج امام رضا( ع) در بین مردم می خواستند رأی آنها را بخرند و از آن طرف شما دیدیدکاندیدایی دیگر که فقط نقاط قوت کشور را وارونه نشان می داد و به سیاه نمایی چهار سال اخیر می پرداخت وقتی وعده ی دادن یارانه ی چشمگیر داد از مجلس هم پاسخ او داده شد تا دریابیم که عده یی برای رسیدن به قدرت هنوز در پی تفکرات عوامگرایانه هستند.
عضو ستاد تبلیغات جنگ در دوران دفاع مقدس همچنین در توصیف دوران قبل از خرداد 92 با بیان این که اگر ملت همه تلخی های آن برهه را می دانست رأی کوبنده تری به دکتر روحانی می داد گفت: در آن دوران با دروغ پردازی هایشان می گفتند ما بنزین تولید می کنیم در حالی که به جای بنزین ماده سرطان زای" بنزن " در کشور تولید و توزیع کردندو در تولید گندم هم ادعا می کردند در تولید آن خودکفاییم اما از عربستانی که آب ندارد گندم وارد کردیم. سفرای کشور ما در دوران تحریم با چمدان پول جابجا می کردند، این آیا برای کشور ما بر خلاف اصل عزت مندی و مایه ی سرشکستگی و خفت نبود؟
دکتر رجایی در ادامه به بخش دیگری از میراث دولت های نهم و دهم برای دولت دکتر روحانی اشاره کرد و افزود: اینها قبل از رفتن خزانه یی خالی تحویل دادندچنانچه وزیر ارشاد دولت یازدهم " دکتر علی جنتی " در بدو ورود به وزارت ارشاد به دکتر جهانگیری گفته بود وزارتخانه ی من 180 هزار میلیارد تومان بدهی دارد و معاون اول با لبخند تلخی به او گفته بود که کاش همه ی مشکل ما مانند وزارت ارشاد بود چرا که دولت جدید دو سیاه چاله مانند یارانه ها و مسکن مهر دارد که هر چه درونشان میریزیم پر نمی شود!
مشاور ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در توصیف پروژه ی مسکن مهر دولت های نهم و دهم افزود: به جای دادن تسهیلات برای ساخت مسکن در بافت های فرسوده که رونق و ساماندهی این مناطق را هم به دنبال داشت رفتند در بیابان ها و بدون زیرساخت هایی مانند مسجد و مدرسه و کلانتری و دادن انشعاب آب و برق و گاز سازه هایی به نام مسکن مهر ساختند که هم اکنون 20 هزار واحد آن بدون سکنه و خالی هستند.
وی همچنین در توصیف هرج و مرج جذب نیرو در دولت قبلی گفت: عرصه بر دولت دکتر روحانی در بدو ورود چنان تنگ آمد که آن زمان یکی از نزدیکان دولت فعلی گفت تا 16 سال نمی توانیم نیرو جذب کنیم.
به گفته ی رجایی دلار 900 تومانی در پایان دولت اصلاحات با رشد 3500 تومانی در پایان دولت های نهم و دهم روبرو شد و چه کسی است که تورم کمرشکن 40 درصدی سال 91 و 92 در کشور را انکار کند؟
این فعال سیاسی همچنین با پیش کشیدن بحث تکذیب ماجرای هاله ی نور از سوی رییس دولت های نهم و دهم که پیش تر از زبان خود وی مطرح شده بود یادآور شد: همین شخص که هشت سال مقدرات اجرایی کشور در دست او بود در دولت نهم از برخی بزرگان بلندپایه کشور تقاضا کرده بود اجازه بدهند از فرودگاه امام ( ره ) تا جمکران اتوبانی احداث شود تا حضرت ولی عصر (عج) در موقع ظهور در ترافیک اتوبان تهران – قم معطل نشوند!!!
رجایی در ادامه در وصف ادعای ارتقای عزت مداری ایرانیان در دولت قبلی افزود: آن زمان مرحوم آیت الله هاشمی با تلخی و افسوس اعتقاد داشت چرا به جای گفتگوی رودرو بر سر برخی مسائل ساده باید منتظر باشیم تا سلطان قابوس " حاکم عمان " به تهران بیاید و پیغام طرف آمریکایی را به گوش ما برساند اما همین افراطیون بر سر ماجرای دست دادن و قدم زدن دکتر ظریف با جان کری چه بلوایی که به راه نینداختند اما درکشان کشش این را نداشت که بفهمند دکتر ظریف با سیاست ورزی درست و عالمانه برای جلوگیری از شنود مذاکرات وین در اتاق های دربسته توسط صهیونیست ها به کری پیشنهاد داد گفتگوهای شان را در فضای باز پی بگیرند و او هم پذیرفت.

عضو ستاد تبلیغات جنگ در دوران دفاع مقدس همچنین به بخشی از حواشی قبل از انتخابات 29 اردیبهشت اشاره کرد و افزود: تصور کنید اگر آن مقام روس به جای آقای رییسی با دکتر روحانی دیدار می کرد از امپراتوری دروغ و تخریب جناح مقابل جریان اعتدال گرا و اصلاح طلب کشور چه هجمه و فشاری بر دکتر روحانی و هوارانش وارد می شد.
به گفته ی وی دوراندیشی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و بزرگان اصلاح طلب در بهار 92 باعث شد دولتی با رویکرد عقلانیت، اعتدال و میانه روی سر کار آید که فقط در بخش محیط زیست توانست دریاچه نابود شده ی ارومیه و تالاب هورالعظیم را احیا کند.
رجایی همچنین در انتهای سخنان خود ضمن تبریک مجدد پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت و با ابراز امیدواری به رفع برخی محدودیت ها از بزرگان اصلاح طلب کشور تأکید کرد: کشور و نظام بدون شک برای بالندگی و رشد و توسعه ی خود به حضور و مشارکت همه نیروها و جریان ها نیاز دارد.


 

به کانال کاشان آنلاین در تلگرام بپیوندید

https://telegram.me/kashanonlinechannel

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
مکتب
what's up

                              ثبت نام در خبرنامه

گالری تصویر و چند رسانه ای

آمار بازدید

امروز246
دیروز425
این هفته671
این ماه7787
جمع کل820393

آی پی شما 54.226.179.247
Unknown ? Unknown