پر بحث ترین
روایت رسول‌زاده از روند مهندسی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کاشان
رئیس پیشین شورای شهر کاشان در نطق پیش از دستور خود گفت: این که عده‌ای با هر نام و نشان و با حداقل ...
عیادت آیت الله یثربی از مقام معظم رهبری
آیت الله یثربی با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند .
كاشان آنلاين چرا؟
 علی فلاحیان
وظیفه اورژانس اجتماعی چیست؟
به گزارش کاشان آنلاین، با توجه به آغاز به کار اورژانس اجتماعی در کاشان، متن زیر به بررسی وظایف این ...
هنر شهرستانی
 پیمان گرامی
مسابقه مرگ در مرنجاب: 2 کشته و 3 زخمی + تصاویر
اصابت ماشین جیپ به پژو پارس در جاده مرنجاب دو کشته و سه زخمی بر جا گذاشت. یکی از این حریم‌های خیلی ...
تشكل جديد حاميان احمدي نژاد در كاشان
گفته مي شود كه به تازگي نيروهاي حامي احمدي نژاد در تشكل جديدي گرد هم آمده اند. اين افراد پس از شكست ...
  • نظرسنجی

اگر در انتخابات مجلس در حوزه کاشان و آران وبیدگل شرکت خواهید کرد ترجیحا به کدام نامزد رأی خواهید داد؟

نامزد کاشانی - 47.2%
نامزد غیرکاشانی - 14.1%
تفاوتی ندارد - 38.7%

كل آرا: 566
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 فوریه 2016 - 00:00
دوشنبه, 09 مرداد 1396 19:26

فوتسال سطح دو دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در پایان راه/ اصفهان قهرمان شد، کاشان میزبان به سومی قناعت کرد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

پیش از ظهر دوشنبه و با کسب برتری دو بر یک مقابل تیم تهران، تیم اصفهان با اقتدار و تصاحب عنوان های بهترین خط حمله و دفاع و بهترین بازیکن، به مقام قهرمانی مسابقات سطح دو فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در کاشان رسید.

به گزارش کاشان آنلاین در بازی رده بندی این رقابت ها نیز تیم های علوم پزشکی کاشان و کردستان در سالن تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مصاف یکدیگر رفتند که تیم میزبان در عین شایستگی و در ضربات پنالتی موفق شد با زدن دو گل، علاوه بر کسب سهمیه المپیاد قهرمانی دختران دانشجوی علوم پزشکی کشور مقام سوم این رقابتها را نیز از آن خود نماید. بدین ترتیب تیم های اصفهان و تهران اول و دوم شدند و کاشان و کردستان نیز به عناوین سوم و چهارم رقابت ها بسنده کردند.

در مرحله نیمه نهایی این رقابتها تیم کاشان با نتیجه ۲ بر یک بازی را به تهران واگذار کرد و پایتخت نشینان به فینال رفتند در بازی بعدی این مرحله نیز تیم اصفهان ۲ بر یک بازی را از تیم کردستان برد و یک پای دیگر فینال شناخته شد. این رقابت ها با شرکت 14 تیم در دو گروه چهارتیمی و دو گروه سه تیمی آغاز شد که بعد از انجام دیدارهای مقدماتی هشت تیم تهران، بندعباس، مشهد،کردستان،کاشان، یزد، اصفهان و ایلام راهی دور یک چهارم و حذفی شدند که در دیدارهای دور یک چهارم این نتایج بدست آمد: تهران ۱- بندرعباس صفر /  مشهد۱- کردستان ۳ / کاشان۳- یزد ۱/ اصفهان5- ایلام 1. با این نتایج تیم های کردستان، کاشان، تهران و اصفهان به مرحله نیمه نهایی و البته به رقابت های شهریورماه سطح یک فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سنندج راه یافتند.

مربی تیم قهرمان مسابقات "دانشگاه علوم پزشکی اصفهان " در حاشیه مراسم اهدای کاپ و مدال به تیم های اول تا سوم مسابقات با بیان این که تیمش با اقتدار کامل توانست به مقام قهرمانی این رقابت ها برسد به تمجید از میزبانی خیلی مسابقات توسط کاشانی ها پرداخت و افزود: همه چیز خوب بود. عوامل اجرایی و حتی انتظامات و مدیران خوابگاه به نحو مثبت و راضی کننده عمل کردند.

هاجر خادم خراسانی با بیان این که مسؤل برگزاری مسابقات که از رقابت های لیگ برتر کشور از ایشان و همچنین برخی داوران که از جمله بهترینهای داوری بودند شناخت داشتم و در حوزه مسؤلیت شان در این رقابت ها خوب و قابل قبول کار کردند افزود: نحوه برگزاری مثبت و کم ایراد بازی ها که حاصل یک کار تیمی از سوی عوامل بود باعث شدند که مسابقات با بالاترین کیفیت فنی برگزار شود و در این بین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که همیشه اقتدارش در سطح علمی و آموزش عالی مشخص است بتواند بدون داشتن بازیکن دارای تجربه لیگ برتر و دستجات کشوری به قهرمانی برسد.

وی با ابراز خرسندی از کسب عنوان های بهترین خط دفاع با 3 گل خورده، بهترین خط حمله یا 23 گل زده توسط تیمش در این بازی ها یادآور شد: با درایت و حمایت مدیران ارشد دانشگاه و مسؤلین تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مورد اختصاص سالن و زمان تمرین های بدنی و ریکاوری از بین 50 تا 60 نفر بازیکن تعدادی را گلچین کردیم که با وجود آسیب دیدگی یکی از بازیکنان اصلی مان در نهایت با 11 بازیکن به این رقابت ها آمدیم. به گفته‌ی وی تنها بازیکن شماره دو ما از سن زیر 13 سال تجربه یک دوره بازی برای تیم ملی فوتبال بانوان در مسابقات برون مرزی را داشته و بقیه بازیکنان، هیچ یک تاکنون در سطح حرفه یی فوتسال  بازی نکرده اند.

خادم خراسانی که فصل گذشته در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور و در مقام مربی با تیم آینده سازان میهن نجف آباد قهرمان شد با اشاره به سابقه حضور خود در رقابت های ورزشی داشجویی کشوری از سال 87 میزبانی کاشانی ها در این رقابت ها را عالی توصیف کرد و یادآور شد: منکر زحمات بقیه استان هایی که قبلأ در میزبانی های شان از اصفهان حاضر بوده‌ام نیستم ولی این دوره از نظر رعایت مسایلی مانند نظافت، انتظامات و کیفیت سالن خوشحالم بهترین میزبانی را بنا به تجربه های قبلی ام شاهد بودم و این مسیر نشد جز با مجموعه یی که برای میزبانی خوب دست به دست هم دادند.

مربی تیم فوتسال دانشجویان دختر علوم پزشکی تهران" نایب قهرمان این رقابت ها " نیز  سطح مسابقات را عالی توصیف کرد بود و با بیان این که تیم های شرکت کننده و گروه داوری در این رقابت ها پیشرفت خوبی به موازات هم داشتند، از میزبانی خوب کاشان تشکر کرد و یادآور شد:. تیم ما نه بازیکن لیگ برتری داشت و نه حتی بازیکنی که سابقه بازی در دسته یک داشته باشد و همه سابقه یی در حد رقابت های دانشگاهی داشتند. سیما بیات افزود: برای این بازی ها تنها یک ماه و نیم تمرین کردیم و پیش بینی من این بود که تیم ها با بنیه‌ی قوی تر به این رقابت ها بیایند اما تصور نمی کردم کاشان با این تیم خوب و یکدل پا به این دیدارها بگذارد بودند که البته آنها مانند تیم ما با غیرت و جنگندگی تا پایان درخشیدند...

غزل سرشار "مسؤل انجمن فوتسال ورزش دانشجویان دختر کشور " نیز کیفیت بازیها و همچنین میزبانی کاشان از این رقابت ها را در حد عالی دانست و با اشاره به سابقه پنج یا شش دوره حضور خود در رقابت های ورزشی دانشجویی کشور به عنوان مسؤل انجمن فوتسال دانشجویان دختر ایران تصریح کرد: در مورد میزبانی کاشان تصور نمی کردم که همه چیز از جمله تغذیه و اسکان و .. به این خوبی پیگیری شود و حقیقتأ این بهترین المپیاد کشوری یی بود که من تاکنون دیدم.

تشویق پرشور تیم کاشان که در این رقابت ها عنوان سومی را کسب کرد توسط بازیکنان تیم های تهران و اصفهان هنگام اهدای کاپ و مدال از نکات جالب روز پایانی رقابت ها بود. این اتفاق نشان می داد در مدت زمان برگزاری رقابت ها بین بازیکنان و مربیان تیم ها به موازات رقابت برای کسب قهرمانی رفاقت و دوستی نیز ریشه دوانده است.

 

 

 

به کانال کاشان آنلاین در تلگرام بپیوندید

https://telegram.me/kashanonlinechannel

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدها
مکتب
what's up

                              ثبت نام در خبرنامه

گالری تصویر و چند رسانه ای

آمار بازدید

امروز329
دیروز425
این هفته754
این ماه7870
جمع کل820476

آی پی شما 54.226.41.91
Unknown ? Unknown